See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates sirvida seda kodulehel ilma muutes oma veebilehitseja küpsiste seadeid, nõustute te meie küpsiste kasutamise kohta.

Loe lähemalt lugedes meie cookie suunis.

Teenused

Profi valik

Electrolux Professional on ainuke ettevõte maailmas mis suudab pakkuda täielikku valikut profitoodetest, nii profiköökidesse kui ka profipesumajadesse, sama kaubamärgi all. Electroluxi kaubamärk on tihedalt seotud usaldatavuse, innovatsiooni ja jätkusuutliku arenguga ning meil on kõige laiem tootevalik toitude säilitamiseks ja valmistamiseks ning nõude- ja pesupesemiseks.

Electrolux Professional teenindab Eesti suurkööke koostöös Electrolux Eesti ja viimase edasimüüjatega. Pikk ja konstruktiivne koostöö kliendiga on Electroluxi tööpõhimõtete alustaladeks. Electrolux hoolitseb oma klientide eest, konstrueerides neile kergemini hooldatavaid, turvalisemaid ja suuremat tootlikkust omavaid suurkööke.

Meil on 2000 autoriseeritud
hoolduskeskust rohkem kui 140 riigis.

Fakt, et oleme sisustanud pea pooled ”Eesti 50 parimat restorani” (www.eestimaitsed.com) nimekirjas olevat toitlustusasutust, räägib enda eest.