See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates sirvida seda kodulehel ilma muutes oma veebilehitseja küpsiste seadeid, nõustute te meie küpsiste kasutamise kohta.

Loe lähemalt lugedes meie cookie suunis.

Hilton Bomonti hotell

Hilton Bomonti

 

Peakoka ülesandeks on luua iga oma menüüs oleva roaga maitsete sümfoonia. Ta on dirigent ja köök on tema orkester, mille iga osa on täidetud vajalike küpsetusinstrumentidega, mis mängivad olulist rolli lõpliku suurteose valmimisel.

Hilton Bomonti Istanbuli, Türgi suurima viie tärni hotelli ja konverentsikeskuse gastronoomilised sümfooniad on inspireeritud Electrolux Professional-i abiga.

Electrolux Professional, profiköökide täisteenuse pakkuja paigaldas sinna turu juhtivaid lahendusi: thermaline premium pliidid ja keedukatlad ning praepannid. Samuti lisati sinna 15 air-o-steam Touchline ahju, air-o-convect küpsetusahi, 60 smart külmkappiecostore külmkapid ja külmtöölauad, 20 jäämasinat, sõrmkonveier nõudepesumasin, kolm tunnelnõudepesumasinat, kolm kuppelnõudepesumasinat ja viis tööpinna alust nõudepesumasinat.

 

Hilton Bomonti


Tarnitud seadmed moodustavad terviklahendusega Hilton Bomonti koka kulinaarse orkestri kuid seal on veel üks seade, mis on harmoonilises keskkonnas aukohal - Molteni pliit, Stradivarius pliitide hulgas.

Hilton Bomonti


Viis koka jooniste järgi valmistatud Molteni pliiti teenivad kokkasid hotelli päev läbi avatud restoranis The Globe ning lugematu kogus Electrolux Professionali suurköögiseadmeid on töös teistes hotelli söögikohtades.

Hilton Bomonti


Paigaldatud Electrolux Professional seadmed aitavad teenindada kogu 829 toaga Hiltoni hotelli, sealhulgas hotelli peakööki, kahte bankettide kööki, show-kööki, nelja baari, kohvikut ja administratsiooni kööki.

Hilton Bomonti

Previous

Uus automaatse sööturiga
köögiviljatükeldaja TR 210

Next

Teemad mis puudutavad puhtust
on parem majas sees hoida