See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates sirvida seda kodulehel ilma muutes oma veebilehitseja küpsiste seadeid, nõustute te meie küpsiste kasutamise kohta.

Loe lähemalt lugedes meie cookie suunis.

Kas teadsid, et 700mm sügav külmutuskapp pakub parimat mahutavust?

Electrolux Professional on välja töötanud uue generatsiooni külmutuskappe mille sügavuseks on 700 mm ja mis pakuvad parimat mahutavust, paremat energiatõhusust ja on varustatud vaikse kompressoriga. Prostore 500 ja 800 on välja töötatud kõige nõudlikumate profiköökide vajadusi silmas pidades ning need on tervitatud liikmed igasse kööki, mis soovib oma põrandapinda optimaalsemalt ära kasutada ja suurendada ladustuspinda.

prostore

 


Capacity

Mahutavus

Kuni 65 liitrit rohkem ruumi*

Prostore seeria pakub suurimat net mahutavust, võrreldes turul olevate samaväärsete seadmetega, pakkudes kuni 65 liitrit rohkem kui keskmine külmkapp. Prostore 500 ja 800 sobivad hästi kokku ülejäänud Electrolux Professionali toodetega. Tänu 700 mm sügavusele on köögis paiknevad külmtöölauad ja staatilise ettevalmistuse töölauad Prostore külmkappidega sama sügavusega.

Lisaks saab kokk neid kasutada küpseta & jahuta protsessis: ahjust siirdatakse gastronorm mobiilne siinitorn kiirjahutajasse ja sealt külmutuskappi. Prostore 500 võimaldab  gastronorm 1/1 nõusid paigutada kappi sügavuti.

Efficiency

Efektiivsus

55% väiksem energiakulu*

Uued külmutuskapid kulutavad 55% vähem energiat kui vastavad teised külmutuskapid, alandades köökide püsikulusid ja vähendades dramaatiliselt keskkonna koormust. Samuti on tagatud ühtlane temperatuur terves kapis, hoolimata ka tihedast ukse avamisest ja kõrgest töökeskkonna temperatuurist. Külmkapi suurepärane suutlikkus ja pikem eluiga on tagatud tänu R290 naturaalse külmaaine kasutamisele ja tsüklopentaan isolatsioonivahule.

Täiendav energia kokkuhoid on garanteeritud tänu efektiivsete komponentide kasutamisele jahutusüksuses ja Frost Watch Control-lile (intelligente automaatne sulatusprogramm, mis käivitub ainult siis, kui sulatust on vaja).

.

Silent Operation

Vaikne töötamine

50% madalam müra*

Loodud kööki kuid sobiks ka raamatukokku! Prostore tagab parema töökeskkonna. 

 Edu

Electrolux Professional on tunnustatud kogu maailmas oma sotsiaalse ja keskkonnaalase tulemuslikkuse eest ja samuti erinevate tooteseeriate nagu Prostore eest, mis vastavad ja ületavad rahvusvahelisi energiaefektiivsust puudutavaid standardeid nagu ECA ja CECED Itaalia. Electrolux Prostore on klassifitseeritud kui 8. klassi toode (kõrgeim klass) ja sellele on väljastatud vastav energia klassifikatsiooni märgis, mis on välja antud CECED Itaalia poolt.

* Väärtused on saadud Electrolux Professionali laboratooriumi testides

Uuri lisa Prostore seeria toodete kohta  

 

Previous

Teemad mis puudutavad puhtust
on parem majas sees hoida

Next

Valjala põhikooli sai Chefs Cup’i abiga
koolisööklasse uue köögiviljatükeldaja