Müügi- ja hoolduspartnerid

Alati lähedal, alati Teie jaoks olemas

Siit leiate Electrolux Professionali lähima edasimüüja või hoolduspartneri kontaktid. Valige riik, seejärel suurköögiseadmed või pesumajaseadmed ning müük või hooldus.

Eestis müüvad Electrolux Professionali tooteid järgmised edasimüüjad:
Farwelli Kaubanduse OÜ, Kanali tee 4, 10112, Tallinn
Marko Märjamaa, suurköögiseadmete müügijuht
mob.+372 50 98939, e-post: marko@farwell.ee
Leho Kesk, suurköögiseadmete müügijuht
mob.+372 53566390, e-post: leho@farwell.ee
Andres Lints, pesumajaseadmete müügijuht, mob. +3725082430, e-post: andres.lints@farwell.ee

Wiki KD OÜ, Juurdeveo 10, 11313, Tallinn
Viktor Rahumeel
, suurköögiseadmete müügijuht-tehnoloog, mob. +372 559 288 22, e-post: viktor@wikikd.ee
Rauno Oidekivi, suurköögiseadmete müügikonsultant,
mob. +372 585 338 30, e-post: rauno@wikikd.ee
Peep Vahermets, pesumajaseadmete müügikonsultant,
mob. +372 511 30 03, e-post: peep@wikikd.ee
Tiit Kivimäe, suurköögi- ja pesumajaseadmete hoolduskonsultant,
mob. +372 513 35 88, e-post: tiit@profilux.ee

Eestis hooldavad ja remondivad Electrolux Professionali seadmeid järgmised partnerid:

Farwelli Kaubanduse OÜ: +327 53 088 421,
e-post: hooldus@farwell.ee

Profilux OÜ: +372 6563 653, +372 5137 617,
e-post: hooldus@profilux.ee

Loading...
Müügi- ja hoolduspartnerite kontaktid 2017-03-02T14:18:38+00:00 Electrolux Professional